Apie mus

„INFLO“ siūlo daug ir įvairių kokybiškų pripučiamų produktų aktyviam laisvalaikiui ir taip pat pripučiamus reklaminius produktus verslo renginiams. Pripučiami batutai, pripučiamos čiuožynės, pripučiami kliūčių ruožai bei įvairios kitos pripučiamo pramogos tampa vis populiaresnės renginiuose, vakarėliuose, sporto šventėse, vidaus ir lauko žaidimų aikštelėse. Tuo tarpu pripučiamos arkos, palapinės, dangaus šokėjai, oro balionai, pripučiamos figūros puikiai tiks Jūsų verslo reklamai festivaliuose, atidarymuose, parodose, prezentacijose ir kituose verslo renginiuose.


„INFLO“ bei kruopščiai atrinkti jų tiekėjai siūlo tik kokybiškus ir saugius produktus, kurie atitinka visus nustatytus saugumo ir saugos reikalavimus. Visi „INFLO“ siūlomi pripučiami batutai atitinka EN 14960 Europos šokdynių ir pripučiamų čiuožynių saugos standarto, naujausio Europos pripučiamų žaidimų aikštelių įrangos standarto, taip pat Europos saugos direktyvų EN-1176-1 ir EN-1177 reikalavimus. Gaminiai yra išbandomi ir gamybos metu, ir juos pagaminus, taip išsprendžiamos bet kokios galimos problemos ir užtikrinama paslaugų kokybė ir produktų sauga.


Siekdama tapti lyderiaujančiu pripučiamų gaminių prekės ženklu Europoje, „INFLO“ tiekia aukštos kokybės pripučiamus gaminius itin žemomis kainomis. Jeigu Jus domina bet kuris iš mūsų pripučiamų gaminių, tiesiog susisiekite su mumis. Taip pat susisiekite su mumis, jeigu Jūs nerandate Jus dominančios prekės/modelio mūsų elektroninėje parduotuvėje - mes stengsimės patenkinti  Jūsų individualaus poreikius! „INFLO“ laukia jūsų užklausų ir tikisi ilgalaikio bendradarbiavimo.